KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15652020
nr 1565 2020
Signerad Jalbert, Utsikt från slussen. Olja på duk, 49x59 cm, yttermått inklusive ram: 64x74 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 september 2023
kl 18:41:07
24/9 14:28:03
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm